+48 692 909 883

Makijażystka Białystok

Poznajmy się

Mam na imię Anna, maluję od wielu lat. Makijaż jest moją pasją od dziecka – wiem, banał. Sama tkwiłam w tym przekonaniu...
Anna Wardzińska-Ruła
Anna Rúa Make Up - makijaż ślubny i okolicznościowy Białystok

makeup - praca i pasja w jednym

Maluję, więc jestem
... jednak każda zadowolona klientka, która dumnie prezentuje na sobie moje dzieło utwierdza mnie w wierze, że to właśnie droga dla mnie. Jestem bardzo szczęśliwa, że w dniu, w którym chcesz wyglądać i poczuć się wyjątkowo przychodzisz właśnie do mnie. Obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy aby spełnić Twoje oczekiwania.

Uwielbiam malować. Uwielbiam ten moment, kiedy przychodzisz bez makijażu a ja od razu wiem, w którą pójść stronę aby zadziałała magia, aby kilka ruchów pędzlem sprawiło, że poczujesz się piękniejsza.

Słucham i szanuję wybory swoich klientek, nie narzucam ale doradzam. Czasem wystarczy maleńka modyfikacja aby pomysł, który narodził się z jakiejś inspiracji rozbłysnął jeszcze bardziej.

Maluję w Białymstoku i okolicach

Zobacz moje porfolio

Makijaże dla gwiazd w telewizji oraz na wybiegi i pokazy

Niewątpliwe bardzo pomocne jest doświadczenie oraz umiejętności jakie przekazała mi wspaniała makijażystka gwiazd – Marta Gąska. To pod jej czujnym okiem mogłam się rozwinąć podczas nauki w Marta Gąska Make Up School. Praca przy pokazach mody (Warsaw Fashion Street, Warsaw Fashion Day), programach tv (The Voice of Polnad, The Voice of Poland Kids, Bake Off – Ale Ciacho!) i różnego rodzaju eventach (Wedding Show, Kobiety Mówią) nauczyła pokory ale dała też ogromnego kopa do działania. Moje prace zostały również docenione w konkursie organizowanym przez Kosmetyki AA oraz Magdę Pieczonkę Makeup Artist – "Lato z makijażem – AA Wings of Color".

Pracuję tylko na markowych produktach

MAC, Estee Lauder, Dior, Chanel, Anastasia Beverly Hills, Make up for ever, Marc Jacobs, Kat von D! Wszystko co najlepsze! Jakość i trwałość! To wszystko wyróżnia moje makijaże. To wszystko daje długotrwały i spektakularny efekt!

W myśl zasady, że lepiej jest przyjść spóźnioną niż nieumalowaną zapraszam Cię do zapisów już dziś ;)
Skontaktuj się ze mną
Prowadzę lekcje oraz kursy makijażu w Białymstoku kończące się certyfikatem.
Oferuję vouchery na makijaż oraz lekcje makeupu - jako pomysł na podszkolenie się lub prezent.

© 2023 Anna Rúa Makeup - makijaż ślubny i okolicznościowy Białystok i okolice.
menuchevron-down